Plastmasas detaļas lauksaimniecības un mežsaimniecības tehnikai.

Saņem bezmaksas prototipu!

Piesaki Prototipu!

Salabo savas iekārtas, izmantojot mūsu novatoriskos un ilgtspējīgos risinājumus. Izturīgas detaļas, ar piegādi tikai 3 dienu laikā!

Par Mums

Mēs esam Jūsu izvēle - ātrām un izturīgām 3D plastmasas detaļām.

Mūsu Misija

Prinvent misija ir no jauna definēt mašīnu nozari, izmantojot precīzu 3D drukāšanu, nodrošinot uzņēmumiem pielāgotus risinājumus. Mēs esam apņēmušies nodrošināt netraucētu darbību, atbildību par vidi un ilgtermiņa B2B attiecību veicināšanu.

Mūsu Vīzija

Mēs vēlamies redzēt nākotni, kurā uzņēmumi plaukst, izmantojot videi draudzīgas, pielāgotas mašīnu sastāvdaļas. Prinvent mērķis ir noteikt jaunus nozares standartus un inovācijas, izmantojot ilgtspējīgu praksi.

Mūsu Pieeja

Prinvent ir vairāk nekā ražošanas pakalpojums; mēs esam jūsu stratēģiskais partneris. Mēs ticam pielāgošanas spēkam. Katrs mūsu ražotais komponents ir izgatavots atbilstoši jūsu unikālajām prasībām, garantējot piegādi īsā laikā. Mūsu personalizētais projektēšanas process nodrošina ātru prototipu izveidi, kas nodrošina jūsu ideju pārveidošonu funkcionālās detaļās.

Mūsu Darbi

Kas mēs esam?

Prinvent: kur inovācija satiekas ar pieredzi. Mēs esam augošs uzņēmums, kas virzās uz nozares līderi 3D drukas risinājumu jomā lauksaimniecības un mežsaimniecības tehnikai. Mūsu fokuss ir uz personalizētu servisu un precizitāti. Par prioritāti mēs izvirzām ilgstošu partnerattiecību veidošanu, pielāgotu risinājumu piegādi un netraucētu iekārtu darbību.

Ilgstošas partnerattiecības
Personalizēts serviss
Mēs izgatavojam augstas kvalitātes plastmasas detaļas

Mēs apņemamies sadarboties ar jums, līdz viss tiks atrisināts atbilstoši jūsu prasībām.

Tehnikas problēmas? Mums ir risinājums.

Nezaudējiet peļņu, izmantojot mūsu ātro daļu piegādi.

Vai esat gatavs progresam 4 soļos?

Jautājumi? Droši sazinies ar mums!

1

Sazinieties

Rakstot pa e-pastu vai zvanot.

2

Detaļas izveide

Mēs skenējam vai izveidojam jums vajadzīgo detaļu.

3

Apstiprinājums

pārbaudiet mūsu izveidoto prototipu.

4

Piegāde

Ātrā laikā saņemiet augstas precizitātes izstrādājumu.

Mūsu Komanda

Prinvent komanda ir cieši saistīta inovatoru grupa, kas apvieno radošumu un tehniskās zināšanas, lai no jauna definētu mašīnu detaļu nozari. No precīziem inženiera rasējumiem līdz tālredzīgiem dizaineriem mēs efektīvi sadarbojamies, lai nodrošinātu visprogresīvākos 3D drukas risinājumus. Prinvent mēs neesam tikai komanda; mēs esam ģimene, kuru vada kopīga aizraušanās - inovēt detaļu ražošanas procesu. Pievienojies mums šajā aizraujošajā inovāciju un efektivitātes ceļojumā.

Davids Ansons
Dāvids Ansons
Līdzdibinātājs un VP Dāvids Ansons ir ražošanas, dizaina un inženierijas virzītājspēks, kurš ar precizitāti un inovācijām nodrošina augstāko kvalitāti visos 3D drukas risinājumu aspektos. Sazinieties par daļu ražošanu.
Davids Klavins
Dāvids Kļaviņš
Līdzdibinātājs Dāvids Kļaviņš ir mūsu problēmu risināšanas speciālists, kurš bagātina Prinvent ar kompetenci mārketinga, pārdošanas un finanšu jomā. Sazinieties par partneru attiecību veidošanu.

3D Printēšanas process

1
Modeling in CAD icon
Modelēšana CAD
2
STL File Icon
STL vai 3MF faila izveide
3
Slicing Icon
Prototipa faila pielāgošana
4
3D printing Icon
Drukāšana
5
Post-Processing icon
Pēcapstrāde

Salabojiet savu tehniku jau šodien!

Uzlabojiet savas iekārtas jau tagad ar Prinvent! Iegūstiet vajadzīgās detaļas, kas ir precīzi izstrādātas jūsu tehnikai. Ātri, efektīvi un pielāgoti tieši jums. Sazinieties ar mums tagad un uzlabojiet savu biznesa darbību!

Paldies! Forma veiksmīgi nosūtīta. 
Notikusi kļūda. Mēģiniet velreiz.